I ri Banda rreziku Shiko më të madhe

Banda rreziku

Tom Fletcher A-007641

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Erdhi koha të njiheni me Bandën Rreziku.

Më shumë detaje

975 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341310

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Gjithçka filloi në një natë të errët me stuhi...

A e mbani dot një sekret? Jeni të sigurt? Sepse ky është një sekret shumë i madh... Që pas stuhisë së frikshme, diçka po u ndodh fëmijëve në rrugën e Frenkit. Ata po ndryshojnë një e nga një. Po bëhen pak të çuditshëm. PAK...MAGJIKË.

Në fillim Frenki ishte i emocionuar që ishte pjesë e një bande të paparë - njësoj si heroi i tij Zak Rreziku. Por shumë shpejt u kuptua se kjo mund të ishte e rrezikshme për Frenkin dhe shokët e tij të rinj. A jeni gati të mësoni se çfarë do të ndodhë?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe448
ISBN9789928341310
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici