I ri Shkolla e Kafshëve Magjike 2 Shiko më të madhe

Shkolla e Kafsheve Magjike 2

Tom Fletcher A-001017

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gati vëllimi i dytë i serisë Shkolla e Kafshëve Magjike. Shkolla “Vintershtain” ka një sekret. Kush është me fat këtu gjen shokun më të mirë në botë. Një kafshë magjike. Një kafshë që flet. Nëse ajo do të ishte jotja…

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286079

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Asnjë nuk duhet ta marrë vesh për “Dyqanin e kafshëve magjike”. Megjithatë Ida dhe dhelpra Rabata nuk e mbajnë dot gojën. Po sikur ta marrë vesh zonjusha Kornfild? Çoki nuk ka dëshirë tjetër veçse të ketë një kafshë magjike. Nuk i intereson asgjë tjetër: as pjesa teatrale që do të vihet në skenë, as alarmi i xanxareve dhe aq më pak këto gropat e çuditshme në kopshtin e shkollës…

Librin e dytë të serisë Shkolla e Kafshëve Magjike nga autorja e mirënjohur gjermane, Margit Auer mund ta porositni direkt online tek Bukinist

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe224
ISBN9789928286079
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka