I ri Kukudhët Shiko më të madhe

Kukudhet

Tom Fletcher A-001016

Libër i ri

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286109

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Ç’janë ata që presin muzgun?

Çfarë fshihet nën shtratin tuaj?

Cilët janë ata që presin me padurim që ju të numëroni yjet?

Cilët janë ata që nuk shfaqen nëse nuk ju zë gjumi?

Kush i shkakton kërcitjet dhe zhurmat në shtëpinë tuaj?

Nuk është as macja, as qeni dhe as miu.

Zhurmat shkaktohen nga krijesa misterioze.

Filloni të lexoni dhe do të njiheni me...

...kukudhët

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe360
ISBN9789928286109
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta