Kategoritë

Ofertat

Lista e librave sipas Shtëpisë Botuese ASD STUDIO

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  600 Lekë Në stok

  Spiro Mëhilli vjen me këtë libër para lexuesve si novelist. Janë 7 rrëfime që përcjellin dramën e individit shqiptarë në komunizëm dhe demokraci. Janë 7 rrëfime të cilat të bëjnë për vete me mjeshtrinë e narracionit, me dramën që përcjellin dhe me shqetësimet që ngrenë secila prej historive.

  600 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  600 Lekë Në stok

  Ky roman trajton plagën e rëndë të shoqërisë shqiptare: përdorimin e drogës nga të rinjt dhe emigrimin ilegal drejt perëndimit me anë të gomoneve.  

  600 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra