Ofertat

Librat e kreativitetit Ka 8 libra.

  • Shikim i shpejtë
    600 Lekë Në stok

    Përdoreni këtë libër që iu ndryshon karrierën për të shfrytëzuar burimin e vetë gjenialitetit tuaj intuitiv

    600 Lekë
    Në stok
  • Shikim i shpejtë
    800 Lekë Nuk është në stok
    I ri

    Në këtë libër rrefehen 10 gjëra që askush nuk ua tregon për të qenë kreativ. Ky libër është aq i vlefshëm saqë brenda një kohe të shkurtër është shndërruar në një “bestseller” në Amerikë. Themeluesi i konferencës TED, Chris Anderson e vlerëson me një fjalë këtë libër: “I mrekullueshëm”. Në këtë kohë kreativitet është arma më e fortë për më shumë sukses...

    800 Lekë
    Shto në shportë Më shumë
    Nuk është në stok
  • Shikim i shpejtë
    1 200 Lekë Në stok

    Ky është një libër tej mase i vlefshëm për të kuptuar epidemitë sociale, dhe si i tillë vlen shumë për të gjithë ata që punojnë kryesisht në botën e marketingut, shitjeve, por edhe në politikë e më gjerë. Përmes shembujve praktikë që janë marrë nga shumë fusha analizohen me një mendjekthejlltësi këto histori aventurash intelektuale. Gjithmonë ka një...

    1 200 Lekë
    Në stok
  • Shikim i shpejtë
    1 890 Lekë Në stok

    Unlimited Power is a revolutionary fitness book for the mind. It will show you, step by step, how to perform at your peak while gaining emotional and financial freedom, attaining leadership and self-confidence and winning the co-operation of others.

    1 890 Lekë
    Në stok
  • Shikim i shpejtë
    1 400 Lekë Në stok
    I ri

    Ky libër ka për ta ndryshuar mënyrën si mendoni për karrierën, lumturinë dhe krijimin e kushteve për një jetë madhështore. “Mos u shqetësoni më për çfarë keni ëndje të bëni dhe, përkundrazi, filloni të krijoni diçka kuptimplotë, të cilën pastaj do t’ia jepni botës. Cal ka bërë pikërisht një dhuratë të tillë me këtë libër.”

    1 400 Lekë
    Në stok
  • Shikim i shpejtë
    1 400 Lekë Në stok
    I ri

    Edhe nje here, Daniel Golemani ka shkruar nje sinteze novatore të gjetjeve me te fundit ne biologjinë dhe shkencen mbi trurin, duke zbuluar se ne "jemi krijuar të lidhur dhe me ndikime çuditërisht te thella ne marredheniet tona në çdo aspekt të jetës

    1 400 Lekë
    Në stok
  • Shikim i shpejtë
    1 300 Lekë Në stok
    I ri

    Një libër me vlera të jashtëzakonshme për të njohur vetveten dhe potencialin brenda teje; një përqasje shpirtërore, e shoqëruar me një përqasje objektive, në rrugëtimin tënd për të qenë i suksesshëm në jetë përmes meditimit, një prej teknikave që garanton përshtatje, qetësi, energji dhe kreativitet të vazhdueshëm....

    1 300 Lekë
    Në stok
  • Shikim i shpejtë
    2 150 Lekë Në stok

    The classic book on systems thinking, with more than half a million copies sold worldwide!This is a fabulous book. This book opened my mind and reshaped the way I think about investing. ForbesPerfect for fans of Kate Raworth, Rutger Bregman and Daniel Kahneman!The co-author of the international best-selling book Limits to Growth, Donella Meadows is widely...

    2 150 Lekë
    Në stok
Shfaq 1 - 8 nga 8 libra