Kekë në hapësirë Shiko më të madhe

Kekë në hapësirë

Philip Reeve BAT0079

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër NJË UDHËTIM FANTASTIK! Bota e quajtur Nova Mundi, ku Astra dhe familja e saj do të jetojnë, ishte shumë më larg nga Toka, saqë do të duheshin plot njëqind e nëntëdhjetë e nëntë vjet për të mbërritur.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët214
ISBN9789928219022

1 000 Lekë

Share

Më tepër

NJËQIND E NËNTËDHJETË E NËNTË VJET??! -bërtiti Astra me zë të lartë kur mamaja e saj ia tregoi në fillim. -Nuk mund të rrimë ulur në një anije kozmike për njëqind e nëntëdhjetë e nëntë vjet me radhë! -Do të jetë shumë e mërzitshme! As nga dritarja nuk do të mund të shohim gjë! Edhe sikur anijet kozmike të kenë dritare që me siguri nuk kanë! Gjithashtu, kur të mbërrijmë atje do të jem e moshuar! Do të jem Ajo numëroi me gishta. -Do të jem dyqind e nëntë vjeç dhe plot me rrudha.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët214
ISBN9789928219022
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia