Fari Shiko më të madhe

Fari

Leticia Dimushi TO0087

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga libri: Megjithatë, nuk ishte kështu, jo siç e kasha menduar dhe pothuajse parashikuar, asgjë nuk doli shumë e mbarë. Ah sa herë mund ta kem kërkuar Piterin ndër këto vite, djalin me buzëqeshjen mahnitëse.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
Fletët72
ISBN9789994319831

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët72
ISBN9789994319831
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat12x19