Udhetim pas portes se territ Shiko më të madhe

Udhetim pas portes se territ

Rezlind Pilafi BUE463

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Janë 20 rrëfenja në një të një djaloshi 12 vjeçar, që ka vendosur të rrëfejë për Beratin dhe aventurat fëminore, krejt ndryshe nga bashkëmoshatarët e tij. Është një sfidë plot vlera që shkon përtej moshës së tij....

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928032577

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Bashkë me imagjinatën e tij Rezlind Pilafi, te "Njëzet rrëfenja në një" ma shëtit në kopshtet ku ndërthuren fantazia me lodrat e moshës, të mësuarit dhe hapësirat e pamasa që krijohen me sinqeritet dhe ngrohtësi. Studiuesit pohojnë se përballemi me një penë që premton shumë. Me këtë synim është nisur edhe botuesi, si një gjuetar talentesh, për ta sjellë librin e parë të Rezit për lexuesit...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe102
ISBN9789928032577
RedaktoriXhevahir Lleshi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë