Cmim i reduktuar! Prralla kombëtare, vëll. I Shiko më të madhe

Prralla kombëtare, vëll. I

Át Donat Kurti FRA0002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është botimi autentik Prralla kombëtare, vëllimi I, i mbledhur prej gojës së popullit nga studiuesi, etnologu dhe historiani At Donat Kurti. Suksesi prej disa dekadash e ka bërë librin referencial për të njohur dhe studiuar krijimtarinë popullore shqiptare ndër shekuj

42 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët162
ISBN9789995697297

425 Lekë

-15%

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët162
ISBN9789995697297
V. Bot2013
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveKatërt