I ri Cmim i reduktuar! Seria Vendi i rrefenjave Shiko më të madhe

Seria Vendi i rrefenjave

Chris Colfer A-005650

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky botim me 4 vellime i Chris Cofler eshte nder serite me te pelqyer per femije ne SHBA dhe tashme eshte edhe nje bestseller nderkombetar. Te gjitha perrallat e botes jane te ritreguara plot mjeshtri dhe fantazi

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG

3 960 Lekë

-10%

4 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
RedaktoriRudina Çupi
Viti i Botimit2019-2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë