I ri Kristos Shiko më të madhe

Kristos

Qazim Muska A-000329

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928327420

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Edhe sekretet e thella, siç duket, nuk duruakan dot kaq gjatë, ndizen, prushërojnë aty brenda vetes si në një vatër vullkani e vjen koha kur duan të dalin në dritë. Tani e nxora jashtë vetes atë prush e ndihem më mirë. Ti ishe masha që trazove urët, m’i ndeze pas vitesh fjetur. Pse pikërisht ti, nuk di ta them, por e ndiej se ishe i duhuri që mund të të besoja sekretin e madh të jetës sime. Ndoshta ngaqë je kaq i dëlirë dhe i pafaj, ndoshta se je jetim si unë. Por edhe pse je gjak shqiptar, si unë. Pas shumë e shumë vjetësh nuk kam mundur të flas kaq pa drojë në gjuhën tonë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe256
ISBN9789928327420
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori