Cmim i reduktuar! Libri i sekreteve te vajzave Shiko më të madhe

Libri i sekreteve te vajzave

Veena Bhairo- Smith BAT0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky Libra t'i tregon të gjitha aftësitë që të duhen për të mbijetuar dhe lulëzuar në çfarëdolloj të papriturash

Më shumë detaje

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116154

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zbulo sekretet e kontrollit, të besimit në vetvete dhe të qenit më e lezetshmja.Ky Libra t'i tregon të gjitha aftësitë që të duhen për të mbijetuar dhe lulëzuar në çfarëdolloj të papriturash që të sjell jeta.

Të dhëna

Faqe128
ISBN9789928116154
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnxhela Cikopano