E fiksuara pas dyqaneve ve kurore Shiko më të madhe

E fiksuara pas dyqaneve ve kurore

Sophie Kinsella BDI0287

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ritakohuni me personazhin simpatik Beki. Këtë herë për të duket se më në fund gjërat po ecin siç duhet: pas shumë peripecish ekonomiko-sentimentale gjen punën që kishte ëndërruar, konsulente shitjesh, dhe jeton e lumtur në një apartament të mrekullueshëm në Manhatan, së bashku me Lukun, i cili i ka propozuar për martesë.

Më shumë detaje

508 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928103123

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Por, pas këtij propozimi, jeta e saj merr një tjetër drejtim. Nëna e Bekit këmbëngul që dasma të bëhet në kopshtin e shtëpisë së saj, në periferi të Londrës, e rrethuar nga familjarë dhe miq të vjetër; nga ana tjetër, nëna e tmerrshme e Lukut bën plane të tjera në qytetin vezullues të Nju-Jorkut. Beki nuk do të zhgënjejë asnjë, mirëpo, si pa dashur, bëhet pjesë e përgatitjeve të dasmës në Plaza të Nju-Jorkut, argëtohet duke provuar fustane nusesh, shijon torta dhe harton lista për dhuratat e dasmës. Por koha kalon, në të dyja anët e oqeanit përgatitjet vazhdojnë dhe papritur Beki kupton se gjendet sërish në telash. Ka vetëm një nuse, vetë ajo, por dasma janë dy, në dy kontinente të ndryshme, në të njëjtën ditë...

Të dhëna

Faqe384
ISBN9789928103123
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë