I ri Sekreti i Parisit Shiko më të madhe

Sekreti i Parisit

Natasha Lester A-007766

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sekreti i Parisit” nga Natasha Lester është një histori zemërthyese, e shkruar bukur, e treguar në periudha të ndryshme kohore që të çojnë në Paris, në Angli dhe në Australi.

Më shumë detaje

336 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928063298

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Është një sagë familjare, një histori lufte, një histori dashurie dhe humbjeje. Personazhet janë absolutisht të jashtëzakonshëm. “Sekreti i Parisit” është një mrekulli verbuese rrëfimi, një përzierje e përsosur veprimi, historie dhe thellësie emocionale.

Një trashëgimi e kohës së luftës.

Një dashuri e humbur.

Një miqësi që zgjat gjatë gjithë jetës.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928063298
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiZana Harxhi
RomanRomancë&Pasion