Breshka ne pafundesi Shiko më të madhe

Breshka ne pafundesi

John Green A-006259

Libër i ri

68 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928033826

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

REVIEWS

«Një përrallë e fuqishme për adoleshentët (dhe të rriturit) në lidhje me ankthin, dashurinë dhe miqsinë.»

- Los Angeles Times

«Një roman shtrëngues dhe zbavitës.»

— New York Times

«Një ulërimë ekzistenciale adoleshente.»

—Vox

«Një lexim shumë i dobishëm ... leximi më i pjekur i veprës së Green-it deri më sot dhe që meriton të gjitha akordet që me siguri do të vijnë në rrugën e vet.»

— Blistlist

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe266
ISBN9789928033826
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiJorgji Qirjako