Revista Teen Things Vere 2021 Shiko më të madhe

Revista Teen Things Vere 2021

Rev01

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Doli në treg numri i ri i revistës “Teen Things”. Në këtë botim do të gjeni gjithçka që ka të bëjë me adoleshentët: do lexoni rreth këngëtares, modeles dhe piktores Endi Cini, do shihni rreth trendeve të fundit për flokët, kthim në moshën 13 vjeç nga Valer Pinderi, Denada Toce me gjuhën e dashurisë, lojërat gaming nga Tomi Kallanxhi dhe eksplorimin e Shqipërisë për të zbuluar flamingot.  Bashkë me revistën edhe dhuratat fantastike.

Më shumë detaje

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Revista Teen Things per verën 2021, bashkë me dhurata

Revista me artikujt më të fundit në lidhje me udhëtimet, të gjitha artikujt rreth teknologjisë apo lojërave, psikologji, modë. Revista Teen Things për verën 2021 ka përzgjedhur aritkujt për të qenë sa më pranë adoleshentëve. Mjafton të shohësh kopertinën për të zbuluar se ku e gjen veten dhe pasionet e tua apo të kthehesh në adoleshencë.

Në këtë botim do të gjeni:

Endi Cini “Ëndërr që vazhdon”

5 ngjyrat më “In” të flokëve për verën

Valer Pinderi “E dashur vetja ime… 13 vjeç”

Psikologji- Denada Toce “Gjuha e dashurisë”

Tomi Kallanxhi- “Gaming në Netflix & Lojërat 2021”

Eksplorim me Love Albania për të zbuluar flamingot që jetojnë në Shqipëri

Adoleshentja e muajit

Bashkë me revistën vjen dhe zona e dhuratave:

Poster me këngëtarin Mc Kresha

Bucket hat

Sticker BTS

Ndihu përherë adoleshent me "Teen Things"

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitRevistë
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë