Kura e Shopenhauerit Shiko më të madhe

Kura e Shopenhauerit

Irvin D. Yalom MO0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Raporti mes një psikoterapisti dhe një pacienti, i cili nuk është një person dosido por mbështetës dhe njohës i filozofisë së Shopenhauerit vjen në një rrëfim brilian të Irvin D. Yalom. Në një moment të dy kuptojnë se kanë nevojë për njëri-tjetrin. Pse?? Këtë marrëdhënie të pazakontë na e rrëfen autori i romanit bestseller “Kur qau Niçja”. I tillë është edhe “Kura e Shopenhauerit”

84 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN9789928120434

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe390
ISBN9789928120434
Titulli origjinalMORAVA
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLira Sejdini Vaid