I ri Me ty do te prek qiellin Shiko më të madhe

Me ty do te prek qiellin

Kirsty Moseley A-005076

Libër i ri

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004185

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Për vetëm një natë dhe për një festë të marrë, e ardhmja ime ndryshoi përgjithmonë… Deri në vitin e fundit të shkollës, gjithçka e kisha për bukuri: Nota të shkëlqyera, një familje të dashur që më mbështeste, pa përmendur të dashurin më të pashëm të shkollës.

Gjithçka ishte e përkryer, deri kur ia behu Zak Andersoni, një parkour i përsosur, një delinkuent i vockël që nuk e donte aspak shkollën. Nuk mund të ishte rastësi që, ardhja e tij shënoi një ndryshim aq të madh në jetën time, apo jo?

Tani, gjithçka ka ndryshuar . . .

Nuk e di më kujt mund t’i zë besë. Dhe shënimet kërcënuese që marr, duket sikur janë vetëm fillimi i problemeve...

REVIEW

“Një libër i mrekullueshëm plot mistere, me thyerje zemrash, tronditje dhe pyetje… Ua këshilloj të gjithëve”.

– Goodreads Reviewer

“Normalisht, nuk jam lexues i romancave që të mbajnë pezull, por ky libër më përpiu dhe nuk ndaloj dot së lexuari! E këshilloj për të gjithë dhe e dashurova në çdo sekondë!”

– Goodreads Reviewer

“U habita, u mrekullova, u zemërova, u zbavita dhe përjetova bashkë me personazhet e mahnitshme.

Vërtet libër i madh. Ua këshilloj të gjithëve.”

– Amazon Reviewer

“Kushdo që i pëlqen romancat dhe librat me mistere përfundimisht duhet ta lexojë!”

– Amazon Reviewer

“I bukur deri në mahnitje dhe histori mjaft romantike. Më ka lënë pa fjalë. Ky libër është i mrekullueshëm. E rekomandoj për cilindo!”

– Amazon Reviewer

“Ky libër më preku drejt e në zemër. Më pëlqeu pasioni dhe ngjarjet deri në faqen e fundit. Mund të ulem në gjunjë e të kërkoj vazhdimin...”

– Amazon Reviewer

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe496
ISBN9789928004185
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrena Dono
RomanRomancë&Pasion