I ri Kam provuar gjithcka Shiko më të madhe

Kam provuar gjithcka

Isabelle Filliozat A-002080

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Si të dalësh nga betejat rreth veshjeve, rregullit, grindjeve para se të nisen për në shkollë apo para gjumit? Prindërit kanë prirjen që t’i interpretojnë sjelljet e tepruara ose të bezdisshme të të vegjëlve si manifestime kundërshtimi, të një vullneti të keq, paturpësie. Të tjerë fajësojnë veten dhe kërkojnë traumën. Po sikur të ketë shkaqe të tjera?

Më shumë detaje

480 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286253

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Zbulimet e kohëve të fundit në fushën e neurologjisë dhe të psikologjisë eksperimentale kanë hedhur dritë mbi këto sjellje acaruese.

Në këtë botim:

Vizatime që flasin me të gjithë;

Të dhëna shkencore për të kuptuar më mirë;

Udhëzime të reja se si të veprojmë konkretisht sipas moshës.

Atëherë, jeni gati për të vënë në dyshim disa nga zakonet tuaja, besimet tuaja, madje edhe sigurive tuaja?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe175
ISBN9789928286253
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIrena Bajrami