Biblioteka e te vdekurve Shiko më të madhe

Biblioteka e te vdekurve

Glenn Cooper MO0038

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman e ka zanafillën në dhjetor të vitit 782; më 12 shkurt 1947; më 10 korrik 1947; më 21 maj 2009 Ky roman ka zënë fill dhe ndoshta të gjithë ne jemi të përfshirë në të, edhe pse nuk e dimë, sepse asgjë nuk ndodh rastësisht, sepse udha jonë është e paracaktuar. Sepse fati është shkruar në Bibliotekën e të vdekurve.

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN978-99956-26-36-5

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Ky roman e ka zanafillën në dhjetor të vitit 782 në një abaci në ishullin Vektis (Angli), kur Oktavusi i vogël, që murgjit e strehuan për bamirësi, merr një pergamenë dhe nis të shkruajë një varg pambarim emrash të shoqëruara përbri me numra. Një listë enigmatike dhe trazuese. Ky roman zë fill në12 shkurt 1947, në Londër, ku Uinston Çërçilli mori një vendim që do t'i rëndojë në ndërgjegje deri në fund të jetës. Një vendim që të kall datën por i nevojshëm.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe372
ISBN978-99956-26-36-5
V. Bot2010
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani