Besnikja Shiko më të madhe

Besnikja

Veronica Roth MO0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shoqëria e mbështetur te grupimet ku besonte dikur Tris Prajëri po shpërbëhet... e thyer nga dhuna dhe betejat për pushtet, e gërryer nga humbjet e tradhtitë. Prandaj, kur i vjen mundësia për të eksploruar botën përtej kufijve që njihte deri atëherë, Trisi ishte gati.

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN978-9928-169-60-0

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Shoqëria e mbështetur te grupimet ku besonte dikur Tris Prajëri po shpërbëhet... e thyer nga dhuna dhe betejat për pushtet, e gërryer nga humbjet e tradhtitë. Prandaj, kur i vjen mundësia për të eksploruar botën përtej kufijve që njihte deri atëherë, Trisi ishte gati.

Të dhëna

Faqe400
ISBN978-9928-169-60-0
Viti i Botimit2014
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia