Njeriu me top Shiko më të madhe

Njeriu me top

Dritëro Agolli DRI0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman historik që sjell historinë e Shqipërisë menjëherë pas tërheqjes së ushtrisë fashiste të Musolinit dhe ardhjes së nazistëve. Shqiptarët strehuan italianët që mbeten në udhëkryq, duke i mbrojtur nga ndëshkimi i ushtrisë gjermane

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dritero
ISBN9789992734450

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe320
ISBN9789992734450
RedaktoriSadije Agolli
Viti i Botimit1997
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri