I ri Balade per tim ate dhe per vete Shiko më të madhe

Balade per tim ate dhe per vete

Dritëro Agolli A-000768

Libër i ri

14 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dritero
ISBN9789992734872

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe200
ISBN9789992734872
RedaktoriSadije Agolli
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim