I ri N kohe per vete Shiko më të madhe

N kohe per vete

Fitim Uka BLM0875

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Ky libër e sjell Psikoterapinë e Kohezionit të Brendshëm në një version të aplikueshëm të vetëndihmës që në mos asgjë tjetër, ju bën të mendoni ndryshe, ju bën të reflektoni apo edhe ta shtoni empatine Megjithëse libri ndonjëherë nuk mjafton, mund të jetë pikënisja e duhur, për ta kuptuar dhe me pas për ta ndihmuar veten.

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
ISBN9789951057684

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër miton ta ndihmojë lexuesin e thjeshtë, atë që është laik në psikologji apo di pak prej saj, at që e përballon vetë një vështirësi emocionale apo përpiqet ta ndihmojë tjetrin që po e ndien fundin Eshtë një libër që ndihmon për të kuptuar si mund t'u dalim përballë sfidave që e kërcënojnë mendjen. por edhe si mund të krijojmë mekanizma adaptivë të mbrojtjes kundrejt rreziqeve e kërcënimeve
permanente të shëndetit mendor. 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe109
ISBN9789951057684
Viti i Botimit2023
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë