Cmim i reduktuar! Maçoku Shiko më të madhe

Macoku

Georges Simenon A-003430

Libër i ri

905 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ilar
ISBN9789995607449

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Pjesë nga libri:

Emile Bouin është i sigurtë se gruaja e tij ka helmuar Joseph-in, maçokun e tij. Margarita nuk e kish dashur kurrë kafshën misterioze të burrit. Ajo do vetëm papagallin e saj. Dhe pas gjetjes së trupit të maces së ngordhur në bodrum, radhën e ka papagalli. Një buqetë me pupla shumëngjyrëshe të gjakosura në vend të trëndafilave është “dhurata” e zotërisë Bouin për dasmën e tij. Lufta është shpallur, në heshtje, me urrejtje, hamendje e trillime rreth e rrotull. Urrejtja do ta ndajë çiftin e vjetër të martuar vonë, apo do i bashkojë më shumë se kurrë?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe200
ISBN9789995607449
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanMister&Thriller