Celulari Shiko më të madhe

Celulari

Stephen King BD0231

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dëshmi e triumfit të Stephen King, mjeshtrit të historive të përgjakshme, në rikthimin në zhanrit që e bëri të famshëm. Celulari, homazhi horror i filmave me zombie është romani i tij më e përgjakshëm, tmerrues dhe shkatërrues. Duke hequr dorë nga dashuria e tij për të përpunuar karakteret e historitë e personazheve dhe për të vonuar tmerrin, King në këtë libër e ngre lexuesin në këmbë që në faqet e para duke mos i lënë mundësinë të marrë frymë deri në faqen e fundit.

Më shumë detaje

896 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994301744

1 100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Qytetërimi nuk mbaron me një bam apo me një dridhje. Mbaron me një zile në celular. Ajo çka ndodhi pasditen e një tetori u quajt Puls, një sinjal që iu dërgua çdo celulari në gjendje pune, çka bëri që marrësi i telefonatës të kthehej e po, si të themi, në një qenie çnjerëzore. Të egër, vrasëse, të pashpirt me një tërbim të pangopshëm. Akt terrorist? Shaka teknologjike jashtë kontrollit? Pak rëndësi ka për ata që e shmangën këtë sulm teknologjik

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe428
ISBN9789994301744
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiHaki Shtalbi