Stephen King

Lista e librave të autorit

Shfaq 1 - 3 nga 3 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 100 Lekë Në stok

  Dëshmi e triumfit të Stephen King, mjeshtrit të historive të përgjakshme, në rikthimin në zhanrit që e bëri të famshëm. Celulari, homazhi horror i filmave me zombie është romani i tij më e përgjakshëm, tmerrues dhe shkatërrues. Duke hequr dorë nga dashuria e tij për të përpunuar karakteret e historitë e personazheve dhe për të vonuar tmerrin, King në këtë...

  1 100 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 490 Lekë Në stok

  All four display the richness of King's storytelling with grace, humour, horror and breathtaking suspense. A fascinating Author's Note gives us a wonderful insight into the origin of each story and the writer's unparalleled imagination.

  1 490 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 600 Lekë Në stok
  I ri

  Stephen King na dhuron një nga veprat e tij më sfiduese, model i një intensiteti brilant, suspanse eksluzive dhe një zbulimi marramendës të kthinave më të errëta të psikës së paepur femërore. Ai është autori i më shumë se 50 librave, bestseller kudo në botë. Romani “Loja e Geraldit” është përshtatur dhe bërë film në vitin 2017, me regjisor Mike Flanagan.

  1 600 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 3 nga 3 libra