I ri Cmim i reduktuar! Kurren e kurres Shiko më të madhe

Kurren e kurres

Colleen Hoover BLV0187

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Colleen Hoover, autorja numër një më e shitur e “New York Times”-it me librat “Mbaron me ne” dhe “Fillon me ne” bashkon forcat me shkrimtaren po aq të suksesshme Tarryn Fisher, e njohur më së shumti për librin shumë të shitur “Tri gratë e një burri”. Së bashku, ato kanë krijuar një mister magjepsës dhe romantik, që nuk ngjan me asnjë tjetër. Libri “Kurrën e kurrës” do t’i lërë lexuesit pa frymë dhe do t’i bëjë të besojnë në fuqinë e dashurisë.

Më shumë detaje

10968 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338761

924 Lekë

-23%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kurrë mos u ndalo!

Kurrë mos harro!

Vetëm kujto!

Çarli Uinudi dhe Sajles Nashi kanë qenë shokë të ngushtë që kur mund të ecnin dhe të dashuruar që në moshën katërmbëdhjetëvjeçare.

Mirëpo një mëngjes... ata janë krejtësisht të huaj. Puthja e parë, zënka e parë, çasti kur ranë në dashuri... çdo kujtim është zhdukur.

Tani Çarli dhe Sajlesi duhet të bashkëpunojnë për të zbuluar të vërtetën e asaj që po u ndodh, po sa më shumë që mësojnë për çiftin që kanë qenë... aq më shumë vrasin mendjen pse vazhdonin të qëndronin së bashku.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe354
ISBN9789928338761
Titulli origjinalNever never
RedaktoriBledar Çepele, Albana Kapxhiu
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiPranvera Palushi
RomanDrame & tragjedi