Cmim i reduktuar! Autobusi i dritherimave 4 Shiko më të madhe

Autobusi i dritherimave 4

Paul van Loon A-005376

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një aventurë tjetër emocionuese, e frikshme në autobusin më të tmerrshëm -por edhe më të dashur që ekziston. Mosha e leximit: nga 11 vjeç.

Më shumë detaje

902 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928292407

640 Lekë

-20%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Tmerri vrapon mbi rrota. Për klasën e Julias, këtë vit Java e Librit për Fëmijë ka ruajtur diçka të veçantë: kaq të veçantë, sa do t'i bëjë të ulërijnë... por, sigurisht, jo nga gëzimi. Profesori do t'i çojë fëmijët në ekskursion shkollor, tamam me Autobusin e Drithërimave!

Çdo vend është një shtysë për një tregim tmerri gjithnjë e më rrëqethës... Por a janë vërtet vetëm tregime?

Dhe profesori, a është vërtet ai që thotë se është?

Udhëtimi i tmerrshëm rrezikon të bëhet vetëm vajtje...

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe270
ISBN9789928292407
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlira Shurbani