I ri Cmim i reduktuar! Autobusi i Dritherimave 2 Shiko më të madhe

Autobusi i Dritherimave 2

Paul van Loon A-003671

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mos u ankoni që jeni trembur, sepse ky është NJË LIBËR QË TË TREMB, që të bën të hidhesh përpjetë shumë herë. Jemi në të njëjtin autobus drithërimash, që ndoshta e njihni, që tashmë është rrënuar dhe bllokuar në varrezën e makinave. Jashtë bie shi dhe katër fëmijë që kanë gjetur strehë aty, befas dëgjojnë një zë të mbinatyrshëm që tregon ngjarje rrëqethëse, ndërsa jashtë ulërijnë ujqërit. Por, e keqja vjen më pas, sepse autobusi vihet në lëvizje për NJË EKSKURSION HORRORI ME NJË SKELET NË TIMON.

48 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët236
ISBN9789928292179

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët236
ISBN9789928292179
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIlira Shurbani