90 dite per te sheruar prostaten Shiko më të madhe

90 dite per te sheruar prostaten

Larry Clapp MO0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Prostata është një organ shumë i rëndësishëm, prej të cilat burrat marrin vitalitet, energji krijuese, impulse seksuale dhe pa të cilën shëndeti i përgjithshëm dhe cilësia e jetës do të rrezikohej tej mase. Ky libër, jo vetëm na ofron një tablo të plotë të teknologjive më të fundit mjekësore tradicionale, por edhe paraqet me shumë qartësi mundësi të reja dhe të sigurta kurimi pa efekte anësore.

Më shumë detaje

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN978-9928-120-70-0

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Prostata është një organ shumë i rëndësishëm, prej të cilat burrat marrin vitalitet, energji krijuese, impulse seksuale dhe pa të cilën shëndeti i përgjithshëm dhe cilësia e jetës do të rrezikohej tej mase. Ky libër, jo vetëm na ofron një tablo të plotë të teknologjive më të fundit mjekësore tradicionale, por edhe paraqet me shumë qartësi mundësi të reja dhe të sigurta kurimi pa efekte anësore.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe256
ISBN978-9928-120-70-0
V. Bot2010
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBlerina&Tahir Çela