I ri Cmim i reduktuar! Fitnesi - drejt persosmerise Shiko më të madhe

Fitnesi - drejt persosmerise

Dhimitraq Dhjaku BAO0636

Libër i ri

11108 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928375940

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

"Jam i bindur që ky libër do të ndihmoje shumë entuziastë të fitnesit për të shmangur gabimet e rutinës së përditshme, në të tërë elementët përbërës të stërvitjes, dhe njëkohësisht, do të rrisë efektivitetin e tyre në stërvitje".

Mendje e mprehtë në trup ë shëndetshëm.

Autori

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe192
ISBN9789928375940
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë