I ri Flutura gazplote Shiko më të madhe

Flutura gazplote

Edi Gogu A-004387

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Flutura gazplotë” sjell për të vegjlit historinë e magjishme të një larve të vogël, që do të ketë shoqe, por e refuzojnë, sepse u duket e shëmtuar. Ajo mbështillet nga një krizalidë dhe kur vjen koha për të dalë prej saj, të gjithë mahniten nga bukuria dhe ngjyrat e saj të larmishme. Me dashuri dhe mirësi, “Flutura gazplotë” na mëson se brenda një zemre të vogël, të mbushur me dritë ka vend edhe për falje, edhe për miqësi të reja!

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216809

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                                         

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe24
ISBN9789928216809
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë