I ri Magjistaret e dikurshem - Dy here magji Shiko më të madhe

Magjistaret e dikurshem - Dy here magji

Cressida Cowell A-004166

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Shtrigat po bënin kërdinë anembanë pyllit të egër dhe zinin prita pas çdo trungu peme. Dëshira është një vajzë nga fisi i Luftëtarëve, e cila zotëron një libër të fuqishëm: “Librin e Magjive”.

Më shumë detaje

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët400
ISBN9789928286581

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ksari është një djalosh nga fisi i Magjistarëve, i cili ka një vragë prej gjaku shtrige në dorë.

Ksarin dhe Dëshirën i ndan një mur, më i larti që mund të imagjinohet. Por koha nuk pret . . .

Pak gjasa ka që këta dy heronj të takohen ndonjëherë. Le pastaj të takohen për herë të Dytë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët400
ISBN9789928286581
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElfrida Panoti