I ri Mësuesja jonë është e çuditshme Shiko më të madhe

Mesuesja jone eshte e cuditshme

Dan Gutman MEP0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seri bestseller me 25 libra. Një seri gazmore për fëmijë. Lexohet nga të gjithë njerëzit mbi 7 vjeç. Të gjithë në shkollën “Fill Orja” janë shumë të çuditshëm: shokët e klasës, mësuesit, madje dhe drejtori. Cili është ai fëmijë që nuk ka thënë të paktën një herë që nuk më pëlqen shkolla! Edhe Ei Xhei mendon kështu, por çdo ditë në shkollën e tij të çuditshme ndodhin ngjarje të papara dhe në fund të ditës çdo gjë duket ndryshe.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN978- 9928-08-370-8

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Diçka e çuditshme po ndodh!

Mësuese Deizi, e cila jep mësim në klasën e dytë, nuk di të mbledhë dhe të zbresë. Jo vetëm kaq, por ajo nuk di as të lexojë. Ajo është mësuesja më e paditur në historinë e botës!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe174
ISBN978- 9928-08-370-8
RedaktoriPiktor Jim Palliot
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNisela Gjikaj