Oliver Tuisti - Zambaku Shiko më të madhe

Oliver Tuisti - Zambaku

Çarls Dikens A-005310

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në librin e tij Oliver Tuist, shkrimtari i njohur anglez me famë botërore Çarls Dikens, rrëfen me stilin e tij të hollë historinë e një djaloshi të rritur jetim, i cili megjithë vështirësitë e jetës, arrin të bëjë një jetë të pastër e të dëlirë. Oliver Tuist është një vepër e mrekullueshme në të cilën dalin në pah fuqia e mirësisë, vlerat njerëzore, dashuria, drejtësia, hidhërimi, durimi dhe lumturia; një vepër në të cilën trajtohen tema të cilat ju udhëheqin në jetë

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608064

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe129
ISBN9789995608064
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArjeta DULI