I ri Djaloshi qe e beri boten te zhdukej Shiko më të madhe

Djaloshi qe e beri boten te zhdukej

BEN MILLER BAT0428

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një aventurë jashtë kësaj bote për udhëtimin në kohë, kthesën e fatit dhe vrimat e zeza të mërzitshme

Më shumë detaje

11107 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341785

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Harrisoni bën çmos për të qenë i mirë. Ai nuk vjedh, gjithnjë i ndan gjërat me të motrën dhe kurrë nuk mashtron në lojërat e tavolinës. Por ka një të metë  TË MADHE – nuk mund ta përmbajë zemërimin!

Pra, kur në një festë i japin një vrimë të zezë në vend të një tullumbaceje, Harrisoni shfrytëzon rastin të flakë tutje gjithçka që e zemëron. Por kur fillojnë të zhduken edhe gjërat që ai do, e kupton se nganjëherë duhet të kesh kujdes se çfarë dëshiron…

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe272
ISBN9789928341785
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 7 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEnes Lekiqi