I ri Beteja e brumbujve Shiko më të madhe

Beteja e brumbujve

M. G. Leonard A-005360

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Njerëzimi është në rrezik. E ardhmja është në duart e tre fëmijëve dhe brumbujve të tyre...

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286789

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Nga një Biomë e fshehtë në xhungël, Lukrecia Katër planifikon të shkatërrojë botën me ligësinë e saj, vetëm nëse Darkusi, Virxhinia dhe Bertolti nuk gjejnë një mënyrë për ta ndalur. Në rast se dështojnë, ajo do të mbledhë një ushtri me brumbuj Frankenshtajnë dhe planeti nuk do të jetë më i njëjti.

 

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe332
ISBN9789928286789
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAida Mihali