Buzeqesh Shiko më të madhe

Buzeqesh

Raina Telgemeier BAT0015

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një nga librat më të famshëm në botë vjen edhe në shqip. Miqtë tanë të vegjël do të buzëqeshin natyrshëm duke lexuar dhe shijuar botimin e shkrimtarjes së mirënjohur amerikane, Raina Telgemeier.

Më shumë detaje

904 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219350

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Raina do të jetë si të gjithë, një nxënëse e klasës së gjashtë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe224
ISBN9789928219350
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha14-18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia