Playing cards with photos from Durresi Shiko më të madhe

Playing cards with photos from Durresi

Albert Cmeta ACM0012

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Letrat Durresi jane nje souvenir i bukur per cdo turist qe kerkon te vizitoje Durresin dhe te kete nje kujtim prej tij. Ato jane nje guide e vertete fotografike ku seicila leter perkon me nje destinacion turistik, qe varion nga veriu ne jug dhe nga lindja ne perendim te saj. Aty perfshihen 52 pamje nga natyra, bregdeti, vendet historike dhe qytetit me gjithe vlerat qe ai ende ruan. Ne letrat xholi eshte vendosur emblema e qytetit.  Ato sherbejne si guide, kartolina kujtimi dhe letra per te luajtur

20 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Gent Grafik

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe54
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitAlbum
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë