Piter Pani - Zambaku Shiko më të madhe

Piter Pani - Zambaku

James M. Barrie A-005315

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bashkohu dhe ti me Uendin, Xhonin dhe Majkëll Darlingun përgjatë rrugëtimit të tyre aventuror me Piter Panin, djalin që nuk u rrit asnjëherë, për atje ku zanat jetojnë, ndërsa fëmijët fluturojnë. Vetëm kujdes, sepse këtë tokë të magjishme sirenash e rrethojnë shpeshherë rreziqet, lëkurëkuqtë dhe pluhuri i zanave.

 

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608637

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Kapiten Gremçi bashkë me piratët e tjerë duan që me planin e tyre t’i fusin në kurth të gjithë fëmijët, veçanërisht Piter Panin.  

Në Askund, ku edhe vendosen ngjarjet e këtij romani ka gjithnjë nga një aventurë për t’u përjetuar.

Kështu që eja edhe ti bashkë me fëmijët Darling teksa ata çajnë tejefund qiellin nëpër errësirën e natës për të shkuar në - e dyta djathtas drejt deri në mëngjes.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe162
ISBN9789995608637
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiNisela Gjikaj