E verteta vertitet Shiko më të madhe

E verteta vertitet

Erion Mollaymeri BD0717

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër “Tregimet e vëllimit ‘E vërteta vërtitet’ dëshmojnë përsëri se Erion Mollaymeri e ka krijuar tanimë profilin e tij si një shkrimtar tepër serioz, me stil origjinal, të shprehur përmes një regjistri gjuhe të pasur, të përpunuar e të tingëllueshme dhe përmes universit letrar të veçantë që ndërton. 

Më shumë detaje

1110 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994307180

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Psikologjia e personazheve që lëvizin në këtë univers, me marrëdhëniet e tyre herë komplekse e herë të drejtpërdrejta, pasqyron dilemat e sotme ekzistenciale, të cilat përçohen me mjaft thellësi tek lexuesi, i cili vazhdon t’i interpretojë dhe t’i diskutojë edhe pas leximit.

REVIEW

Historitë kanë përmbajtje të konsiderueshme të realitetit, të cilat mund t’ju shkaktojnë aludime, kruarje të kokës apo shtrembërime të fytyrës. Konsultohuni me hyrjen përpara se të lexoni tregimet, duke marrë gjithnjë parasysh lidhjen e ngushtë mes tyre sipas radhës.

Diana Çuli, shkrimtare

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe182
ISBN9789994307180
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë