Fundamentalist padashje Shiko më të madhe

Fundamentalist padashje

Mohsin Hamid PE0026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romani ka disa nivele leximi, të cilat ndërthuren mjeshtërisht dhe na lejojnë perceptimin e një realiteti, të cilin zakonisht do ta konsideronim si të largët. Një nivel i parë leximi ka të bëjë me ndjenjën e të qenit i huaj. Shqiptarët kanë qenë dhe vazhdojnë të jenë një popull emigrantësh dhe si të tillë, ky rrëfim ngre për ta, por jo vetëm, shumë natyrshëm disa pyetje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët156
ISBN978 9928 200 36 5

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Fletët156
ISBN978 9928 200 36 5
VendodhjaTirane
PërkthyesiIlir Baçi