Parandalimi i atakut kardiak Shiko më të madhe

Parandalimi i atakut kardiak

Robert Superko, Laura Trucker PE0106

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Goditjet në zemër janë fatale nëse nuk kemi informacion dhe nuk dimë të reagojmë në momentet kritike. Ky libër është një guidë shpëtuese për të zbuluar sekretet e zemrës tuaj. Njëherësh libri duhet të lexohet nga të gjithë dhe të jetë në listën e gjërave të shërbimit të shpejtë në shtëpinë apo zyrën tuaj

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Thanë për librin “Parandalimi i atakut kardiak”

“Dr. Robert Superko mbase ka mëbërë më shumë se çdo individ tjetër për të shmangur sëmundjet e zemrës në shkallë kombëtare në SHBA”.

Robert Roberts, M.D., F.A.C.C., shef i kardiologjisë: Don W. Chapman, profesor i Mjekësisë, Baylor College of Medicine

“Unë kam bashkëpunuar me Dr. Superko në studimet kërkimore që më kanë bërë një besues. Çdokush duhet të dëgjojë në mënyrë të kujdesshme.” Spencer B. King III, M.D., M.A.C.C., Fuqua Chair of Interventional Cardiology

“Ky është një libër i rëndësishëm. Kompleksiteti i anormaliteteve lipide nuk mund të jetë i qartë dhe i rëndësishëm nëse rëndësia e tij nuk shpjegohet më mirë.”

John Vogel, M.D., M.A.C.C., American College of Cardiology

“Ky është një libër që duhet ta lexojnë jo vetëm mjekët por çdo person. Ai përmban jo vetëm rekomandime për trajtim mjekësor, por gjithashtu diskuton edhe për ushqyerjen, humbjen e peshës, dietën dhe fitnesin në përgjithësi si parapritje për shëndetin kardiovaskular.”

C. Richard Conti, M.D., M.A.C.C., Eminent Scholar, professor of medicine, University of Florida

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe314
RedaktoriAnrila Spahija
V. Bot2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArmida Tola; Lira Sejdini