Si të shëroj zemrën time Shiko më të madhe

Si te sheroj zemren time

Robert Superko, Laura Trucker PE0105

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sjell udhëzime të thjeshta se si ataku kardiak është shpesh lehtësisht i parandalueshëm.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët315
ISBN9789994340224

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Sot pacientët drejtojnë pyetje më të sofistikuara. Cilët janë faktorët që sëmurin arteriet? A kam trashëguar ndonjë gjendje shëndetësore që më bën të jem i rrezikuar? Po fëmijët e mi? Çdo njeri që konsiderohet në rrezik për shkak të një historie familjare të sëmundjes së zemrës, ose që ka kaluar një atak kardiak, do të bënte shumë mirë ta lexonte këtë libër dhe të ndiqte këshillat e Dr. Superkos.

 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët315
ISBN9789994340224
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArmida Tole