Dymbëdhjetë shenjtorë, një profet dhe disa njerëz Shiko më të madhe

Dymbedhjete shenjtore, nje profet dhe disa njerez

Teodor Keko XHK0001

Libër i ri

881 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe175
Titulli origjinalMaluka
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri