I ri Cmim i reduktuar! Mrekullia e dinamikes se mendjes Shiko më të madhe

Mrekullia e dinamikes se mendjes

Joseph Murphy A-008379

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër PËRDORE TË PAVETËDIJSHMEN PËR NJË KONTROLL TË PLOTË MBI FATIN TËND

Më shumë detaje

497 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928303899

981 Lekë

-10%

1 090 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Ti mund ta kesh forcën për ta bërë jetën tënde të shëndetshme, të gëzueshme, të dobishme dhe jashtëzakonisht të suksesshme, nëse do të lexosh dhe zbatosh ligjet e jetës të përcaktuara në këtë libër.Ky libër është shkruar me thjeshtësi dhe qartësi dramatike. Të tregon se si mund të arrish forcën personale që e kapërcen frikën dhe largon shqetësimin e ankthin, duke hapur rrugën drejt një jetese më të mrekullueshme, më të bukur, më të lumtur dhe më të pasur. Nga tani e tutje, ne do të udhëtojmë së bashku drejt arritjes së shpërblimit më të madh në botë: Jetesa Triumfuese.

Të dhëna

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928303899
V. Bot2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiBledar Kurti