I ri Robi i lartesive Shiko më të madhe

Robi i lartesive

Ermir Nika A-005126

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Çan Pao Y ishte dërguar nga Kina për të montuar antenat e Radio Televizionit Shqiptar. Por ai u aksidentuar dhe humbi jetën në krye të detyrës, pikërisht në majën më të lartë të malit të Dajtit, ku po montonte repetitorin. Kjo fabul, është marrë nga shkrimtari Ermir Nika për tu kthyer në një roman.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan Noli
ISBN9789928291592

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe223
ISBN9789928291592
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori