Cmim i reduktuar! Libri i Trupit per Vajzat Shiko më të madhe

Libri i Trupit per Vajzat

Cara Natterson BAT0016

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo guidë "nga koka te këmbët" u përgjigjet të gjitha pyetjeve të vajzave gjatë periudhes së pubertetit.

Më shumë detaje

382 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789994380756

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

17 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo guidë "nga koka te këmbët" u përgjigjet të gjitha pyetjeve, që nga kujdesi për flokët e deri tek ngrënia e kujdesshme, era e gojës deri te sutjenat, koha e puçrrave (pubertetit) dhe gjithçka gjatë kësaj periudhe.

Të dhëna

Faqe104
ISBN9789994380756
Viti i Botimit2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiIvana Tomço