I ri Cmim i reduktuar! Nje fund pa fillim Shiko më të madhe

Nje fund pa fillim

Aulona Ilasllari UNIV0014

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një romancë e ngjizur nga shkëndija pasioni, një grishje për të eksploruar botën e ndjeshme të zemrës femërore, nën metaforikën e furishme të shprehisë së qenies.

Më shumë detaje

1078 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Univers
ISBN9789928355522

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dy jetë të thyera takohen dhe ndërthuren papritur.

Aulona, një vajzë e apasionuar pas shkrimit dhe Joni, një autor librash, tërhiqen nga njëri-tjetri dhe fillojnë të njihen. Por gjatë rrugës, u duhet të përballen me disa të vërteta të hidhura.

A do të mundet e shkuara e tyre, të ndikojë në të ardhmen? A do të jetë më e madhe frika, apo dashuria?

Cila do të mbizotërojë në këtë histori? Kush do të ketë guximin për të hapur zemrën që të dy të ripërqafojnë ndjenjën më të thellë të dashurisë?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe221
ISBN9789928355522
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanRomancë&Pasion